iLearning Center öğrencilerin İngilizcelerini ilerletmelerine, yazılı/sözlü akademik iletişim, araştırma ve çalışma becerilerini geliştirmelerine ve bu becerileri etkili kullanabilecekleri seviyeye ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlar. Bu amaçla öncelikle her öğrenci için ayrı ayrı yazılı ve sözlü dil problemlerini teşhis eder, öğrenciye geri bildirimde bulunur ve öğrencinin dil ve iletişim becerilerini geliştirmek için kişiselleştirilmiş öğrenme planları geliştiririz. Öğrencilerin ilerlemelerini teşvik etmek, desteklemek ve yardımcı olmak için öğrencilerimize tutorial (bire bir özel ders benzeri çalışma), dil destek dersleri ve öğrencilerimizin keyifli bir ortamda pratik yapabilmeleri için müfredat dışı etkinlikler ve öğrenme materyalleri sunuyoruz. 

Üniversitemizin tüm yüksek lisans ve lisansüstü öğrencilerine açığız ve tüm hizmetlerimiz ücretsizdir. Kadir Has Üniversitesi iLearning Merkezi'ndeki ekibimiz, tüm işlerinde karşılıklı saygı, sorumluluk, eşitlik ve akademik titizlik gösterir. Bize her zaman randevusuz uğrayabilir ve sağladığımız hizmetlerimiz hakkında detayları yukarıdaki araç çubuğunda bulabilirsiniz.

Öğrencilerimizin istek ve taleplerine her zaman açığız. İngilizce ve akademik iletişim konusunda destek istediğiniz bir konu ya da aktivite varsa bize anlatın, bize de mantıklı gelirse bu desteği sağlamak için elimizden geleni yaparız.